reference

Reference

Novostavba rodinného domu, Vysoký Újezd

  Novostavba rodinného domu, Vysoký Újezd Rodinný dům pro mladou rodinu, prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem je otevřený do krovu. Pohledový krov je sestaven z trámů, sehnaných ze staré stodoly. Realizaci stavby majitelé řešili vlastními silami, stejně tak i zvolené materiály a interiér. Stavebník se zúčastnil soutěže s firmou Heluz, ale nevyhráli. Nicméně si domu …

Novostavba RD Řisuty

Jedná se o přízemní rodinný dům s nevyužitým podkrovím. Půdorys je tvaru L, otevřený na jih, jihozápad a západ. Ze severní strany sousedí dům s lesíkem. Příjezd je z východní strany stavby, odkud jsou vedeny i inženýrské sítě. Koncept domu vycházel z typového projektu, který se líbil stavebníkovi. Úpravy typového projektu spočívaly ve změně dispozic, …

Novostavba rodinného domu, Beroun

Novostavba rodinného domu, Beroun Rodinný dům ve svažitém terénu, garáž navazuje na komunikaci. Dům je vlivem svahování odsazen o úroveň výš. Výstavba započata v červenci 2020.

Novostavba domu v Zichovci

Stavebník je sládkem ve stejnojmenném pivovaru. Dům je přízemní s komfortněji neužitelným, ale neobytným podkrovím. V obývacím pokoji je otevřený prostor až do střešního pláště s viditelnými trámy krovu a dřevěnými průvlaky. Dům je umístěn v severní části pozemku, dům s terasou je orientován směrem na jih. Pozemek je svažitý směrem k jihu, což je …

Novostavba domu v Hobšovicích

Rodinný dům s přízemím a obytným podkrovím a sedlovou střechou. Pozemek je na okraji obce a je svažitý směrem k jihu, což nabízí výhled z obývacího pokoje a terasy do údolí.  K domu je připojena přízemní garáž zastřešená plochou střechou. Autorem architektonické studie je Ing. arch. Michael Baroch.

Novostavba rodinného domu, Černošice

Novostavba rodinného domu, Černošice Rodinný dům ve stávající zástavbě, v místě, kde dříve stál rekreační objekt. Dům je rozdělen na rodičovskou, společenskou a dětskou část. Vytápění tepelným čerpadlem. Součástí projektu byly i přidružené stavby ve stejném architektonickém pojetí. Výstavba započata v listopadu 2020.

Novostavba rodinného domu, Hobšovice

Rodinný dům s přízemím a nevyužitým podkrovím a sedlovou střechou. Prostor obývacího pokoje je otevřený až do krovu, kdy v celém objektu je krov pohledový a je aplikována nadkrokevní izolace. Pozemek je na okraji obce a je svažitý směrem k jihu, což nabízí výhled z obývacího pokoje a terasy do údolí.  Garáž je navržena jako …

Přestavba stodoly na rodinný dům v Sýkořici

Přestavba stodoly na rodinný dům v Sýkořici Mezi kamenné zdi stodoly byly vyzděny nové konstrukce z tepelně izolačních bloků pro komfortní bydlení. Zastřešení sedlovou střechou s bobrovkami a nadkrokevním zateplením PIR deskami. 2/3 dispozice jsou otevřeny přes dvě patra, přístup do ložnice je po lávce, podepřené vaznými trámy. Dominantou je zavěšený designový krb Focus.

Novostavba rodinného domu v místě původního, Velké Hamry

Novostavba rodinného domu v místě původního, Velké Hamry V minulosti byl na rodinný dům zpracován projekt stavebních úprav, nicméně od tohoto projektu stavebník upustil. Nový projekt počítal s odstraněním stávajícího, dispozičně a tepelně izolačně nevyhovujícího domu s tlustými stěnami a nahrazením novostavbou, která nabídne větší komfort. Celý objekt je vyzděn z betonových bloků, část nad …

Stavební úpravy rodinného domu v Hostouni

Stavební úpravy rodinného domu v Hostouni Stavebník se rozhodl původní, nekomfortní dům nahradit novostavbou. Regulativy neumožňují zvětšit zastavěnou plochu, proto je dům pojat minimalisticky, i přesto nabízí veškerý komfort. Obvodové zdivo je z keramických bloků plněných vatou, strop trámový.

Novostavba bungalovu Doksy

Novostavba bungalovu Doksy Podkladem pro projekt byl vybraný typový projekt, který byl upraven dle přání stavebníka.

Stavební úpravy a přístavba výrobního objektu, Buštěhrad

Stavební úpravy a přístavba výrobního objektu, Buštěhrad Stavebník, který bude v objektu provozovat výrobu reklamy, požadoval dispoziční úpravy stávajícího objektu a přístavbu kanceláří. Požadavkem bylo navrácení architektonického výrazu objektu historickému pojetí domů v lokalitě,  zejména nahrazení socialistických oken novými užšími s falešnou klenbou.

Novostavba rodinného domu, Doksy

Novostavba rodinného domu, Doksy Stavebník si vybral na vypracování projektové dokumentace architekta. Před realizací bylo zjištěno, že nejsou dodrženy moduly cihel a technické řešení nesplňuje požadavky stavebníka. Byl jsem osloven se žádostí o přepracování projektu a vyřízení stavebního povolení. Architektonický výraz objektu byl zachován.

Apartmánové domy v Jizerských horách

Apartmánové domy v Jizerských horách Stavební část dvoustupňové projektové dokumentace pro stavební povolení a pro provádění stavby.  Umístění v CHKO. Studie a vizualizace zpracovával architekt.

Vnitřní stavební úpravy univerzity v Olomouci

Vnitřní stavební úpravy univerzity v Olomouci Vypracovával jsem stavební část PD v rozsahu pro provádění stavby. V univerzitě docházelo ke změně dispozic a přístavbě dvorního traktu.

Novostavba rodinného domu v Jizerských horách

Novostavba rodinného domu v Jizerských horách Pro novostavbu rodinného domu jsem vypracovával stavební část PD pro stavební povolení a pro provádění stavby.  3D vizualizace jsem dílem architektů.

Knihovna Kutná Hora

Knihovna Kutná Hora Dodával jsem výkresy prvků přidružené stavební výroby – klempířské, zámečnické, truhlářské výrobky, spárořezy a návrhy sociálních zařízení.

Novostavba rodinného domu o dvou bytových jednotkách, Brandýsek

Novostavba rodinného domu o dvou bytových jednotkách, Brandýsek Rodinný dům pro dvě mladé rodiny, poskytující dostatečné prostory. Jako vzor si stavebníci vybrali typový projekt.

Řadové domy Rudná

Developerský projekt výstavby řadových domů na okraji města.

Novostavba penzionu se sportovní halou u Klínovce

Novostavba penzionu se sportovní halou u Klínovce Stavební část projektové dokumentace v rozsahu pro provádění stavby. Architektonickou podobu objektu navrhl architekt.

Hospoda Srdcovka, Ústí nad Labem

Dodával jsem stavební část projektové dokumentace pro rekonstrukci hospody dle návrhu architektů.

Schodistě v rodinném domě, Osnice

Schodistě v rodinném domě, Osnice Celoskleněné schodiště se skleněným zábradlím, podepřené nosnou nerezovou konstrukcí.

Dílenská dokumentace na výrobní halu, Kladno

Dílenská dokumentace na výrobní halu, Kladno Dílenská dokumentace na výrobní halu, Kladno.

Výběr z realizací zakázkových schodišť

Výběr z realizací zakázkových schodišť Výběr z realizací zakázkových schodišť – projektováno pro BOSS Schodiště s.r.o.

GDPR – zpracování osobních údajů

Pro vypracování cenové nabídky mi velice pomůže, pokud do poptávky připojíte adresu nebo číslo pozemku.

    jméno *

    email *

    zpráva